uk0 800 311 777 - Служба підтримки вступника
uk0 800 311 777 - Служба підтримки вступника

Професорка партнерського університету Кіпру Стефані Лаулє Шелоу виступила із гостьовою лекцією

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого > Університет > Професорка партнерського університету Кіпру Стефані Лаулє Шелоу виступила із гостьовою лекцією
Професорка партнерського університету Кіпру Стефані Лаулє Шелоу виступила із гостьовою лекцією

Минулого тижня відбулася лекція на тему “’Digital Lifein times of crisis: the tale of the Rule of Law in the European digital public legal order від професорки Університету Центрального Ланкаширу (UCLan Cyprus) Стефані Лаулє ШЕЛОУ.

Лекція проходила в онлайн режимі з використанням платформи ZOOM. В заході взяли участь понад 30 учасників, серед яких студенти, викладачі та науковці з різних країн. Наприкінці лекції вони було поставлено чимало запитань, точилася жвава дискусія.

Переглянути запис лекції можете за посиланням

Щоб не пропускати подібні заходи, стежте за новинами та оновленнями на офіційних аккаунтах в Instagram: @nlu_official та @nlu_international

У разі виникнення запитань, звертайтеся до відділу міжнародних освітніх програм та академічної мобільності за телефоном (057) 704 89 65 або пишіть на пошту erasmus@nlu.edu.ua.

Адреса відділу міжнародних освітніх програм та академічної мобільності: місто Харків, вулиця Пушкінська, 77 (центральний корпус НЮУ), кабінет 91.