uk0 800 311 777 - Служба підтримки вступника
uk0 800 311 777 - Служба підтримки вступника

ПРОДОВЖУЄТЬСЯ НАБІР НА СЕРТИФІКАТНІ ПРОГРАМИ: «ЮРИСТ У СФЕРІ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ» та «ОРГАНІЗАЦІЯ РОБОТИ ДЕПУТАТА МІСЦЕВОЇ РАДИ».

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого > Сертифікатні програми > ПРОДОВЖУЄТЬСЯ НАБІР НА СЕРТИФІКАТНІ ПРОГРАМИ: «ЮРИСТ У СФЕРІ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ» та «ОРГАНІЗАЦІЯ РОБОТИ ДЕПУТАТА МІСЦЕВОЇ РАДИ».

Метою сертифікатної програми «ЮРИСТ У СФЕРІ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ» є набуття знань та професійних навичок в сфері місцевого самоврядування як працівниками юридичних служб органів місцевого самоврядування, так і депутатами місцевих рад, представниками комунальних підприємств, установ та організацій, працівниками органів місцевого самоврядування.

Лектори окреслять сучасний стан законодавства, локального нормотворення, продемонструють успішні вітчизняні практики та судову практику.

На учасників чекає 12 двогодинних лекцій із використанням платформи відеоконференцій «ZOOM».

· По завершенню курсу кожен учасник отримає сертифікат.

· Вартість навчання: 4500 грн

Для проходження сертифікаційної програми заповніть гугл форму

Сертифікатна програма «ОРГАНІЗАЦІЯ РОБОТИ ДЕПУТАТА МІСЦЕВОЇ РАДИ» передбачає навчання депутатів місцевих рад щодо порядку реалізації їх функцій та повноважень:

на пленарному засіданні ради, її постійних і тимчасових комісіях інших робочих органах та виконавчих структурах ради;

в роботі у виборчому окрузі із територіальною громадою та його представниками, органами самоорганізації населення та комунальними підприємствами, установами і організаціями;

щодо підготовки, прийняття, участі у реалізації та контролі за рішеннями місцевої ради і програмами розвитку;

взаємодії з іншими органами державної влади та місцевого самоврядування, в тому числі із судовими та органами, що забезпечують правопорядок;

підготовки та направленню депутатських запитів, звернень і запитань.

На учасників чекає 5 двогодинних лекцій із використанням платформи відеоконференцій «ZOOM».

· По завершенню курсу кожен учасник отримає сертифікат.

· Вартість навчання: 2000 грн

Для проходження сертифікаційної програми заповніть гугл форму

Для отримання більш детальної інформації звертайтеся: за телефоном 057-704-89-31 (Соляннік Константин Євгенович) чи електронною адресою: training.centre@nlu.edu.ua