uk0 800 311 777 - Служба підтримки вступника
uk0 800 311 777 - Служба підтримки вступника

Підписано меморандум про співпрацю між Університетом та британською компанією «DeHealth»

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого > Університет > Підписано меморандум про співпрацю між Університетом та британською компанією «DeHealth»

Сьогодні для підписання меморандуму до Університету завітали представники британської компанії «DeHealth».  – Анна Бондаренко, Денис Цвайг та Антон Семенов.

 Представляємо нашого нового партнера. Компанія «DeHealth» робить справжню революцію в цифровізації медицини, створюючи технологічні інструменти для швидкого доступу до найкращих міжнародних технологій та лікарів з будь-якої точки світу. Розробляє цифрові інструменти аналізу медичних даних, планує запустити свою власну криптовалюту та надати можливість власникам своїх медичних персональних даних заробляти від продажу своїх даних.  

Наразі в Україні проходить тест платформи, де вже більше ніж 3 млн пацієнтів користуються картою персонального контролю та зберігають свої медичні дані, усі відвідини лікаря, аналізи, тощо.   

Під час зустрічі було обговорено можливі напрями співробітництва й задокументовано їх у меморандум, серед яких: проведення спільних заходів (круглих столів, семінарів, конференцій, шкіл, тренінгів за напрямами, що становлять взаємний інтерес), створення на базі Університету наукового парку, дослідження у сфері цифрової охорони здоров’я, спільна розробка проектів нормативно-правових актів, програмного забезпечення та стандартів у зазначеній сфері, правовий та організаційний супровід впровадження результатів зазначених досліджень            

Сподіваємось на взаємовигідну та плідну співпрацю.