uk0 800 311 777 - Служба підтримки вступника
uk0 800 311 777 - Служба підтримки вступника

Оголошено набір на сертифікатну освітню програму «Європейські стандарти прав людини у професійній діяльності прокурорів, суддів та слідчих»

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого > Оголошення > Оголошено набір на сертифікатну освітню програму «Європейські стандарти прав людини у професійній діяльності прокурорів, суддів та слідчих»

Безкоштовна сертифікатна освітня професійна програма «Європейські стандарти прав людини у професійній діяльності прокурорів, суддів та слідчих» є новим сучасним продуктом для набувачів освітніх послуг в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого, метою якої є оволодіння професійними знаннями щодо європейських стандартів прав людини для використання їх у професійній діяльності прокурорів, суддів та слідчих.

Вона підготовлена і реалізується в межах проекту Erasmus+ CRIMHUM «Модернізація магістерських програм для майбутніх суддів, прокурорів, слідчих з урахуванням європейських стандартів з прав людини».

Організатор програми – кафедра кримінології і кримінально-виконавчого права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого

Програма дозволить слухачеві оволодіти спеціальними знаннями, навичками та вміннями у галузях:

  • проведення розслідування, організації державного обвинувачення, роботи суду з урахуванням дотримання основних принципів права загалом та кримінального судочинства, зокрема, відповідно до основних тенденції кримінального та процесуального права у країнах ЄС;
  • етика судді, прокурора, слідчого; 
  • міжнародні стандарти прав людини у кримінальному праві;
  • переговори та медіація;
  • міжнародне співробітництво під час кримінального провадження;
  • протидія кіберзлочинності та електронні докази;
  • протидія організованій та економічній злочинності;
  • правове регулювання виконання кримінальних покарань.

Програма розрахована на студентів усіх форм навчання Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого за другим (магістерським) освітнім ступенем. 

За результатами навчання надаватиметься сертифікат Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Тривалість програми – 1 семестр (другий семестр 2021-2022 навчального року). За додатковою інформацією звертайтеся до відділу міжнародних зв’язків (ауд. 92, вул. Пушкінська, 77, тел. 704-93-31)

Реєстрація за посиланням