uk0 800 311 777 - Служба підтримки вступника

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого > Освіта > Друга вища освіта за спеціальностями 051 «Економіка», 081 «Право», 293 «Міжнародне право»

Вступ відбувається на другий курс денної або заочної форми навчання. Конкурсний відбір проводиться за результатами розгляду мотиваційних листів.

Перший етап прийому заяв триватиме з 2 серпня по 31 серпня. Додаткові етапи подачі заяв з вересня по листопад.

Вартість навчання становить 31 200 грн/рік (денна форма), 19 500 (заочна форма).

Подання заяв відбуватиметься через електронні кабінети вступника.

Реєстрація кабінету здійснюється за атестатом про повну загальну середню освіту, але при подачі заяви вступник обиратиме диплом, на основі якого він може вступити і конкурсну пропозицію 2 курсу з поміткою «друга вища освіта».

❗️ У разі, якщо вступник не може зареєструвати кабінет, він подає до відбіркової комісії факультету документи в паперовому виді:

1. Зразок Заяви;   Зразок заповнення Заяви
  2. Копія паспорта
  3. РКОПП
  4. Диплом про вищу освіту
  5. Копія військово-облікового документа
  6. 4 фотокартки ¾
  7. Мотиваційний лист
  8. Файл с текстом мотиваційного листа у форматі WORD

❗️ Вступники, які з об’єктивних причин не можуть створити електронний кабінет, можуть скористатися можливістю подання відповідних документів у сканованому вигляді із скріпленням їх цифровим електронним підписом на електронну пошту відбіркової комісії факультетів:

• факультет прокуратури (денна форма, 081 «Право»): ipku@nlu.edu.ua
  • господарсько-правовий факультет (денна форма, 081 «Право», денна і заочна форма 051 «Економіка»): fgosp@nlu.edu.ua