uk0 800 311 777 - Служба підтримки вступника
uk0 800 311 777 - Служба підтримки вступника

Клуб спортивних видів боротьби НЮУ імені Ярослава Мудрого вітає Назара Віскова, студента 1 курсу факультету юстиції, з бронзовою нагородою чемпіонату Європи серед юніорів U 21, що стартував у чеській Празі

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого > Університет > Клуб спортивних видів боротьби НЮУ імені Ярослава Мудрого вітає Назара Віскова, студента 1 курсу факультету юстиції, з бронзовою нагородою чемпіонату Європи серед юніорів U 21, що стартував у чеській Празі

Початок покладено! Назар Вісков – бронзовий призер чемпіонату Європи серед юніорів!

🔷 У перший змагальний день бронзову нагороду в скарбничку нашої команди приніс 17-річний Назар Вісков.

🔷 Наш спортсмен, який на 2-3 роки молодший за основних суперників, успішно розпочав свій турнірний шлях з перемоги над 🇮🇱ізраїльтянином Єгонатаном Векслером, після чого впорався з 🇦🇹австрійцем Маркусом Ауером, а у чвертьфіналі на Golden Score ефектним кидком здолав 🇫🇷француза Ензо Жена.

🔷 У півфіналі на нашого дзюдоїста очікувало протистояння з молодим, але вже титулованим представником 🇦🇿Азербайджану Тураном Байрамовим. На жаль, у запеклому поєдинку цього разу перевага була на стороні суперника, який і зумів здобути перемогу.

🔷 Своєю чергою Назар у поєдинку за бронзу зустрівся з 🇷🇴румуном Александру Матеєм. На третій хвилині сутички нашому дзюдоїсту вдалося зробити зачеп і виконати кидок на іппон. Блискуча перемога і бронзова нагорода для нашого дзюдоїста!

🔷 Слід відзначити, що в нинішньому сезоні Назар також завоював бронзу на кадетському чемпіонаті Європи, а також Європейському юнацькому олімпійському фестивалі!

Щиро вітаємо Назара та старшого тренера клубу спортивних видів боротьби Дмитра Віскова з цією нагородою! Так тримати!