Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Навчання > На Факультеті приватного права та підприємництва успішно пройшов захист випускних кваліфікаційних робіт

​​

На Факультеті приватного права та підприємництва Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого дуже успішно пройшов захист випускних кваліфікаційних робіт – перший етап атестації студентів магістратури за спеціальністю 051 «Економіка», спеціалізація «Бізнес-консалтинг»

Екзаменаційна комісія у складі т. в. о. зав. кафедри економічної теорії О. С. Марченко, проф. О. А. Гриценко, доц. К. Г. Губіна, доц. О. В. Овсієнко відмітила високий рівень підготовки ВКР та їх захисту, значний внесок наукових керівників, зокрема проф. Л. С. Шевченко, проф. Т. М. Камінської у організацію та науково-методичне забезпечення досліджень студентів. Члени екзаменаційної комісії у захваті від наших студентів, які спромоглися у складні часи підготувати роботи, які відрізняються актуальністю, теоретичною обґрунтованістю, аналітичними викладками та значним практичним потенціалом.

Тематика досліджень магістрів охоплювала широкий спектр проблем економіки та консалтингу в умовах сучасних загроз і викликів.

ВКР наших студентів характеризуються:
всебічним розкриттям теоретичних і прикладних аспектів сучасних моделей, видів, послуг бізнес-консалтингу та напрямів розвитку консалтингової діяльності в Україні та світі.
Це ВКР:
– «Стратегічний бізнес-консалтинг: концепція, зміст, напрями розвитку (на прикладі агроконсалтингу)» (К. С. Зеленська),
– «Управлінське консультування в умовах обмежень, невизначеності та непередбачуваності бізнесу» (І. В. Нестеренко),
– «Консалтингові послуги з оцінки конкурентоспроможності та розроблення ділової стратегії підприємства» (на прикладі фірми «Європейська школа кореспондентської освіти») (О. Ю. Панченко),
– «Консалтинг на ринку IT-послуг» (Я. О. Розумовська),
– «Консалтинг соціальної відповідальності бізнесу: основні напрями та послуги» (М. А. Антоненко),
– «Консалтинг ефективності економічного потенціалу бізнесу» (К. П. Свириденков),
– «Консалтингове обслуговування бізнесу: основні напрями, види та процеси» (Н. А. Минко),
– «Консалтинг малого та середнього бізнесу» (А. С. Литвиненко),
– «Консалтинг корпоративних бізнес-організацій» (Д. О. Сергієнко),
– «Цифрові консалтингові послуги» (Д. А. Воробйов),
– «Консультування з управління персоналом» (М. М. Конденко), – «Підприємництво у сфері консалтингових послуг» (Д. О. Карпікова);
глибоким аналізом загроз господарській діяльності підприємств у сучасних умовах, обґрунтуванням шляхів і заходів подолання їх негативних наслідків і забезпечення економічного відновлення й розвитку.
Це ВКР:
– «Стратегічне управління підприємством в умовах сучасних загроз та викликів бізнесу» (М. В. Мітрохін),
– «Механізм антикризової стратегії фірми» (А. А. Чабан),
– «Економіко-правові основи реструктуризації фірми: цілі, проблеми, наслідки» (П. Є. Бєлов),
– «Конкурентоспроможність бізнесу: діагностика та напрями підвищення» (В. Ю. Волошина),
– «Оцінка вартості фірми: принципи, фактори, підходи» (О. М. Овчаренко),
– «Інвестиційний клімат в Україні та його оцінка» (О. О. Цихончук),
– «Діяльність інтернет-магазинів» (С. В. Лисенко);
обґрунтованими практичними пропозиціями щодо розвитку бізнес-консалтингу, удосконалення господарської діяльності підприємств. Велика кількість робіт містить консультаційні проєкти, спрямовані на розв’язання сучасних проблем підприємств і консалтингових фірм.

Результати досліджень, висновки та положення ВКР отримали апробацію на конференціях та опубліковані в їх матеріалах. Статті студентів К. С. Зеленської, Н. А. Минко, І. В. Нестеренко, К. П. Свириденкова опубліковано у фаховому збірнику наукових праць Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого «Економічна теорія та право»

Вітаємо студентів магістратури за спеціальністю 051 «Економіка», спеціалізація «Бізнес-консалтинг» факультету приватного права та підприємництва Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, наукових керівників випускних кваліфікаційних робіт, викладачів кафедри економічної теорії з успішним захистом!

Разом переможемо!