uk0 800 311 777 - Служба підтримки вступника

Навчання за програмою академічної мобільності в Business School PAR!

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого > Університет > Навчання за програмою академічної мобільності в Business School PAR!

Запрошуємо студентів, які навчаються за економічним напрямком взяти участь у програмі академічної мобільності в Бізнес-школі PAR (посилання на веб-сайт), в Хорватії.

Програма проходитиме в осінньому семестрі 2022-2023 року.

Навчання БЕЗКОШТОВНЕ!

Кінцевий термін подачі заявок до 10 липня 2022 року (включно), шляхом заповнення гугл-форми за лінком

Основні вимоги для участі у програмі:

• мати середній академічний бал не нижче 85;
  • написати мотиваційний лист англійською мовою (до 2 стр.);
  • володіти англійською мовою на рівні В1-С1;
  • мати чинний закордонний паспорт.

З приводу будь-яких питань участі у програмі звертайтеся на адресу erasmus@nlu.edu.ua