uk0 800 311 777 - Служба підтримки вступника
uk0 800 311 777 - Служба підтримки вступника

Нагороджено переможців університетського конкурсу студентських наукових робіт з криміналістики

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого > Конкурс > Нагороджено переможців університетського конкурсу студентських наукових робіт з криміналістики

Конкурс студентських наукових робіт з криміналістики «Інноваційні засоби, методи і технології виявлення, дослідження, фіксування та презентації доказів – 2021» було проведено серед курсантів Інституту підготовки юридичних кадрів для СБ України.
Проректор з наукової роботи Університету Дмитро ЛУЧЕНКО, вручаючи дипломи переможцям, зауважив, що студентські наукові пошуки сприяють напрацюванню навичок критичного мислення й творчого підходу до розв’язання завдань, що в майбутньому надає юристам-практикам конкурентні переваги, адже дозволяє працювати набагато ефективніше.
Виконавчий директор Асоціації випускників Університету, керівник Центру рекрутингу, маркетингу та комунікацій Артур БУЛГАКОВ також привітав учасників конкурсу й запросив до співпраці у справі підтримки талановитої молоді, що є важливим напрямом діяльності асоціації.
Т.в.о. начальника Інституту підготовки юридичних кадрів для СБ України Юрій РЯБУХА подякував курсантам за високий рівень їхніх наукових досліджень, а також за досягнення в навчанні, спорті та громадській діяльності, які підтримують високий авторитет інституту.
Ініціатор проведення конкурсу доцент кафедри криміналістики Василь Білоус висловив сподівання, що конкурс стане традиційним і сприятиме формуванню високоінтелектуальної відповідальної спільноти – рушійної сили позитивних змін у державі й суспільстві.
Дипломами та грошовими преміями нагороджені курсанти 1 курсу магістратури Софія Д., Ольга М. та Микола Х., а також курсантка 4 курсу Галина Ш.