uk0 800 311 777 - Служба підтримки вступника
uk0 800 311 777 - Служба підтримки вступника

Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Словенія в Україні Томаж Менцін поспілкувався зі студентами Університету

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого > Гості Університету > Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Словенія в Україні Томаж Менцін поспілкувався зі студентами Університету

В межах візиту до Харкова Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Словенія в Україні Томаж МЕНЦІН відвідав Університет. У своєму виступі перед на тему «Республіка Словенія: етапи становлення як повноправного члена ЄС. Публічна політика та право ЄС» він розповів студентам про здобутки Республіки Словенія та інших держав – членів Європейського союзу в сфері верховенства права й захисту прав людини, пріоритети словенської міжнародної політики та головні події в світі, що задають тон європейської дипломатії.  

Пан Посол також розповів про систему вищої освіти Словенії і відповів на численні запитання аудиторії, які стосувалися, зокрема, діяльності Кримської платформи, долі жінок і дітей в Афганістані, будівництва Північного Потоку-2, вступу України до НАТО, досвіду Словенії щодо боротьби з COVID-19 тощо. 

Маріанна ІВАНІНА