uk0 800 311 777 - Служба підтримки вступника
uk0 800 311 777 - Служба підтримки вступника

Левітт Інститут Міжнародного розвитку розпочинає осінній семестр курсу “Критичне мислення та адвокатура як основа вільного суспільства” вже 10 жовтня 2022

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого > Освіта > Левітт Інститут Міжнародного розвитку розпочинає осінній семестр курсу “Критичне мислення та адвокатура як основа вільного суспільства” вже 10 жовтня 2022

Левітт Інститут міжнародного розвитку (The Leavitt Institute for international development – TLI) – американська громадська неприбуткова організація, яка спрямована на підготовку кадрів серед студентів та практикуючих юристів, які добре обізнані в західно-правовій етиці, мислять критично та вміють застосовувати законодавство України.

Левіт інститут в межах своєї програми працює зі студентами-юристами та юристами впродовж двох семестрів – 10 тижнів восени та 10 тижнів навесні (Одна пара на тиждень). Осінній семестр 2022-2023 навчального року стартує 10 жовтня та відбуватиметься онлайн (Zoom).

Даний курс викладається досвідченими американськими та канадськими адвокатами та суддями, які охоче представляють змагальну систему правосуддя, розкривають принципи демократії, розповідають про основи роботи суду присяжних та його основні елементи. Відвідуючи даний курс у Вас буде можливість сформувати правові і слідчі навички, а саме мистецтво переконувати, аналізувати факти, роботі в команді, співробітництву та представництву у суді, які є необхідними для будівництва та розвитку українських демократичних інститутів. Курс викладається англійською мовою без перекладу.

Відвідавши 80% пар, у Вас буде можливість взяти участь у регіональних та національних змаганнях по симуляції суду присяжних та отримати сертифікат про підтвердження проходження даного курсу.

В кінці навчального року, Левітт Інститут на конкурсній основі обирає студентів та надає їм можливість проходити літнє стажування протягом трьох тижнів у онлайн форматі.

Для реєстрації на даний курс, будь ласка, пройдіть за посиланям та заповніть форму.

Увага! Кількість місць обмежена. Кінцева дата реєстрації на курс 3.10.2022.