uk0 800 311 777 - Служба підтримки вступника
uk0 800 311 777 - Служба підтримки вступника

Курсанти Інституту підготовки юридичних кадрів для СБ України стали учасниками екологічної акції «Чистий Лісопарк – стань героєм лісу»

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого > Волонтерський рух > Курсанти Інституту підготовки юридичних кадрів для СБ України стали учасниками екологічної акції «Чистий Лісопарк – стань героєм лісу»

Тема охорони навколишнього середовища завжди була і є актуальною для майбутніх офіцерів. Саме тому курсанти із задоволенням підтримали екологічну ініціативу. Акція проходила у форматі плоггінгу, який передбачав збір пластикових пляшок, пакетів та інших побутових відходів під час бігу або спортивної ходьби. Представники Інституту не тільки зайняли одне із призових місць та взяли приз глядацьких симпатій, а і виграли у лотерею головний приз – велосипед, який подарували доньці загиблого в зоні проведення АТО випускника Інституту Тимура Гетманського.

Курсанти Інституту мають надію, що з часом потреба в подібних екозаходах зникне, а українці стануть екологічно культурними. А поки що, майбутні офіцери і надалі будуть підтримувати природоохоронні ініціативи та допомагати дітям.

Світлана ОСТАПЕНКО