uk0 800 311 777 - Служба підтримки вступника
uk0 800 311 777 - Служба підтримки вступника

Голова Центру дослідження верховенства права і релігії Дмитро Вовк став співредактором спеціального випуску журналу BYU Law Review

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого > Наука > Голова Центру дослідження верховенства права і релігії Дмитро Вовк став співредактором спеціального випуску журналу BYU Law Review

У червні 2021 р. вийшов у світ спеціальний випуск журналу BYU Law Review, що видається Школою права Університета Брігіма Янга (США). Тема випуску – “Людська гідність і права людини: християнські підходи і практики – фокус на конституційне і міжнародне право”. 

У випуску вчені з США, Австралії, Німеччини, Італії та України аналізують еволюцію розуміння людської гідності, прав людини і свободи совісті у західній філософській і теологічній традиціях та вивчають бачення цих категорії різними християнськими конфесіями. Окремий блок статей стосується залучення християнських церков до суспільних і політичних дебатів навколо прав людини, зокрема, у контексті зростання популістичних настроїв серед католиків в Італії. Декілька статей присвячено участі релігійних правозахисних організацій у розгляді праволюдинних справ у національних судах та міжнародних судових установах (зокрема, у Європейському суді з прав людини), аргументації, що ними використовується, та ставленню судів до цієї аргументації. Нарешті, автори випуску також досліджують внесок об’єднань віруючих у правозахист на прикладі прав біженців. 
Спіредакторами номеру стали Бретт Шарффс (Університет Брігама Янга), Андреа Пін (Університет Падуї) та Дмитро Вовк (Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого).
Знайти випуск журналу можна тут.