uk0 800 311 777 - Служба підтримки вступника
uk0 800 311 777 - Служба підтримки вступника

Факультет юстиції

📌Ти точно не залишишся байдужим! Ми готові тобі запропонувати:

✅ Факультет, який знаходиться в самому серці міста у Центральному корпусі Університету – безпосередньо поряд зі станцією метро «Пушкінська», науковою бібліотекою та Палацом студентів Університету.

✅ В першу чергу тебе зустрічатимуть просторі, зручні та сучасні лекційні зали, бібліотека, актова зала, центр інформаційних технологій, комп’ютерні класи, їдальня, медичний центр, спортивний клуб та кав’ярні.

✅ У центральному корпусі також знаходяться всі кафедри Університету, що дозволить тобі своєчасно отримувати відповідні консультації зі всіх навчальних дисциплін.

✅ Ти матимеш можливість скористатися програмами міжнародної академічної мобільності, які передбачені угодами між Університетом та закладами вищої освіти інших країн (Португалії, Чеської Республіки, Республіки Польща, Литви, Латвії, Китаю та ін.)

✅ Ураховуючи специфіку майбутньої роботи, додатково до основної навчальної програми ти будеш вивчати спеціальні дисципліни, зокрема:

• Організація роботи органів юстиції та державної судової адміністрації
• Судове адміністрування;
• Судове право;
• Право інтелектуальної власності;
• Роль верховного суду для розвитку юридичної практики;
• Теорія та практика захисту цивільних прав та інтересів;
• Нотаріат
• Міжнародний цивільний процес та ін.

✅ Випускники факультету складають значну частину суддівського корпусу в України, є провідними фахівцями Міністерства юстиції України, Державної судової адміністрації України та Верховного Суду, а також працюють в органах прокуратури, Національної поліції та інших органах державної влади і місцевого самоврядування, підприємствах, установах та організаціях.

✅ Після випуску в тебе буде перспектива працевлаштуватися у юридичній сфері на будь-яку посаду в судових та правоохоронних органах, на державній службі, в органах місцевого самоврядування, адвокатурі, нотаріаті, на підприємствах, в установах та організаціях незалежно від форми власності.

☎️Безкоштовний номер служби підтримки вступників до нашого Університету – 0800311777

📞Відбіркова комісія: +380 (57) 704-92-75;
Головаш Олена Олександрівна +380 (66) 815-23-51;
Сергієнко Аліна Анатоліївна +380 (95) 898-00-87;
(вул. Пушкінська, 77 (Центральний корпус), каб. 8)

📨Електронна пошта Приймальної комісії: pr.kom@nlu.edu.ua

🌐Телеграм канал для вступників

🏫Адреса: 61024, м.Харків, вул. Пушкінська, 77.

Подивитися відео за посиланням