0 800 311 777 - Служба підтримки вступника

XXІІI Всеукраїнська наукова конференція викладачів, молодих науковців і студентів «Український соціум: соціально-політичний аналіз сучасності та прогноз майбутнього»

30 Листопада @ 13:30 - 17:00
Завантаження Події

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у XXІІI Всеукраїнській науковій конференції викладачів, молодих науковців і студентів «Український соціум: соціально-політичний аналіз сучасності та прогноз майбутнього» яка відбудеться 30 листопада 2021 р. о 13.30 у Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого за адресою: м. Харків, вул. Пушкінська, 77, Центральний корпус, зал № 2.

Теоретичні напрями роботи конференції:

•  Методологічні проблеми дослідження сучасного українського суспільства.
  • Динаміка соціальної структури в умовах трансформації українського соціуму.
  • Демографічні процеси в сучасній Україні.
  • Розвиток політичної системи України: в пошуках оптимальної моделі демократії.
  • Політична та правова культура як чинник формування правової держави.
  • Політичні проблеми національної безпеки.
  • Специфіка українських політичних практик.
  • Молодь в українському соціумі: суперечливість соціалізації.
  • «Гібридні війни» у світовому політичному процесі.
  • Україна у світовому політичному процесі в період розвитку та кризи глобалізації.
  • Розбудова громадянського суспільства, підвищення соціальної активності громадян.

Для участі у конференції необхідно надати до оргкомітету тези наукових доповідей та анкету-заявку (до 02 листопада 2021 р.).

За довідками та з пропозиціями звертатися за адресою: 61024, Харків, вул. Пушкінська, 77, Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, кафедра соціології та політології, ауд. 232, 233, тел.

Вимоги щодо оформлення та повну інформацію надішлемо за запитом:

напишіть нам листа: kafedrasoc@ukr.net

або можна знайти тут: t.me/kafedrasoc_bot

Дата:
30 Листопада