0 800 311 777 - Служба підтримки вступника

Регіональна науково-практична конференція молодих учених «Сучасний економічний розвиток: нові моделі бізнесу та консалтингу»

22 Квітня @ 08:00 - 17:00
Завантаження Події
  • Ця подія минула.

Кафедра економічної теорії Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого 22 квітня планує проведення Регіональної науково-практичної конференції молодих учених  «Сучасний економічний розвиток: нові моделі бізнесу та консалтингу».

Запрошуємо до участі викладачів, аспірантів і студентів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, а також інших ЗВО.

Робочі мови конференції: українська, англійська.

Регламент виступів: доповіді – до 10 хвилин; дебати під час обговорення – до 5 хвилин.

За результатами конференції планується видання збірника тез наукових доповідей.

Для участі в роботі конференції необхідно до 8 квітня 2022 року надати на кафедру економічної теорії (к. 224, 225 центрального корпусу):

• паперові варіанти анкети учасника та тез доповіді (тези мають бути підписані автором і науковим керівником);
  • електронні варіанти анкети учасника та тез доповіді (у форматі .doc або .rtf – на флешці);
  • організаційний внесок.

Інформаційний лист

Дата:
22 Квітня
Час:
Подія Категорія:

Організатор

кафедра економічної теорії Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого