0 800 311 777 - Служба підтримки вступника

Презентація Мобільного комплексу техніко-криміналістичного забезпечення «іntelligenTRIDENT»

22.12.2021 @ 16:00 - 17:00
Завантаження Події
  • Ця подія минула.

22 грудня 2021 р. о 16 год. 00 хв. в залі № 5 головного корпусу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого (Україна, м. Харків, вул. Пушкінська, 77) відбудеться презентація Мобільного комплексу техніко-криміналістичного забезпечення «іntelligenTRIDENT», розробленого з метою забезпечення реалізації міжнародного проєкту Еразмус+ CRIMHUM «Модернізація магістерських програм для майбутніх суддів, прокурорів, слідчих з урахуванням європейських стандартів з прав людини».

Взяти безпосередню та дистанційну участь у заході запрошені представники Білоруського державного університету, Львівського національного університету імені Івана Франка, Національного університету «Одеська юридична академія», Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», Національного антикорупційного бюро України, Державного бюро розслідувань, Національної поліції України, Служби безпеки України, Національного наукового центру «Інститут судових експертиз імені Засл. проф. М. С. Бокаріуса», Харківського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України та інші партнери й стейкхолдери.

Дата:
22.12.2021