0 800 311 777 - Служба підтримки вступника

Онлайн-презентація магістерської програми подвійних дипломів НЮУ імені Ярослава Мудрого та Університета Миколаса Ромеріса (Литва)

27.06.2022 @ 18:00 - 19:30
Завантаження Події
  • Ця подія минула.

27 червня о 18:00 год (за Києвом) відбудеться онлайн-презентація магістерської програми подвійних дипломів, що реалізовується спільно із партнерським Університетом Миколаса Ромеріса (Литва).

Згідно зі світовим рейтингом університетів QS по праву 2022 року MRU потрапив у число 250 кращих університетів світу.

• Програма реалізується на господарсько-правовому факультеті.

• Вступ до програми не передбачає додаткових іспитів або співбесід для абітурієнтів.

• Мова магістерської програми – англійська.

• Форма навчання –денна.

• Термін навчання – 2 роки. Перший рік – в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого, а другий – в Університеті Миколаса Ромеріса (1 семестр) та, за бажанням, – навчання в одному із закладів-партнерів Університету Миколаса Ромеріса за програмою «Erasmus+» (2 семестр).

По  завершенню навчання  випускники отримають два дипломи  − Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого та Університету Миколаса Ромеріса. Передбачена додаткова можливість продовжити навчання протягом третього року у Франції та отримати три дипломи!

Більш детально дізнатися про програму та задати свої питання ви зможете під час онлайн-зустрічі.

(до 12:00 години (за Києвом) 27 червня)

Організатори

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого