0 800 311 777 - Служба підтримки вступника

Меморіальна наукова конференція «Наукова спадщина професора М.І.Бажанова у дискурсі сучасності і майбуття»

27.12.2022 @ 13:00 - 17:00
Завантаження Події
  • Ця подія минула.

Шановні колеги! До сторіччя від дня народження одного зі своїх фундаторів – професора Марка Ігоровича Бажанова – кафедра кримінального права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого проводить меморіальну наукову конференцію «Наукова спадщина професора М.І.Бажанова у дискурсі сучасності і майбуття» (м. Харків, 27.12.2022, 13.00–17.00).

Запрошуємо вас вшанувати пам’ять про нашого Вчителя науковою дискусією за такими основними напрямами:

1. Вирішення загальних питань кримінального права у працях М. І. Бажанова та його вплив на формування законотворчої та правозастосовної практики.
2. Питання учення про злочин в роботах М. І. Бажанова, їх розвиток у подальших наукових дослідженнях та в законодавстві.
3. Розвиток учення про покарання в трудах М. І. Бажанова та його вплив на доктрину, законотворення і правозастосування.
4. Теоретичне і прикладне значення результатів наукових досліджень професором М. І. Бажановим проблемних питань Особливої частини кримінального законодавства.
5. Питання кримінально-правової кваліфікації та інші питання правозастосування у працях М. І. Бажанова та в подальших наукових дослідженнях: тяглість наукової традиції.
6. Розвиток теорії кримінального процесу в трудах М. І. Бажанова.
7. Питання наукознавства і педагогіки в житті і творчості професора М. І. Бажанова.

Організатори будуть щиро вдячні за дотримання тематики заходу і основних напрямів дискусії. Планується, що конференція пройде у змішаному форматі. Ті її учасники, які матимуть таку можливість, запрошуються до очної участі у приміщенні кафедри кримінального права. Учасники, які не матимуть можливості очної участі, запрошуються приєднатися до Zoom-конференції.

Для очної чи дистанційної участі у заході, подальшої комунікації та отримання посилання на Зум-конференцію необхідно до 25 грудня 2022 року включно зареєструватись за посиланням.

Програму конференції, Zoom-посилання для участі у ній та YouTube посилання для слідкування за її роботою оргкомітет надішле електронною поштою усім зареєстрованим учасникам за 2 дні до проведення конференції.

За результатами роботи круглого столу буде видано збірник матеріалів конференції. До друку приймаються матеріали, які відповідають тематичним напрямам круглого столу та вимогам. Для публікації просимо до 20 січня 2023 року включно надіслати матеріали на електронну адресу: conference.bazhanov@gmail.com

Робочі мови конференції: українська.

Вимоги до оформлення публікацій

Контактна особа від організаційного комітету: Вишневська Інна Анатоліївна +38095-140-60-24 (Viber, Telegram, Whats App) conference.bazhanov@gmail.com

Дата:
27.12.2022
Час:
Подія Категорія:

Організатор

Кафедра кримінального права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого
Телефон:
Ел. пошта: