0 800 311 777 - Служба підтримки вступника

Круглий стіл «Оподаткування операцій з віртуальними активами»

6 Липня @ 11:30 - 15:00
Завантаження Події
  • Ця подія минула.

Шановні друзі!

Запрошуємо Вас приєднатися до круглого столу «Оподаткування операцій з віртуальними активами».

Організаторами заходу є ГУ ДПС у Харківській області та Лабораторія вивчення проблем правового регулювання операцій з віртуальними активами Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Законопроєкт № 3637 «Про віртуальні активи» був підтриманий Парламентом у першому читанні та доопрацьований відповідно до поправок народних депутатів. Цей Законопроєкт регулює відносини, що виникають у зв’язку з обігом віртуальних активів в Україні, визначає права та обов’язки учасників ринку віртуальних активів, засади державної політики у сфері обігу віртуальних активів. ГУ ДПС у Харківській області та Лабораторія віртуальних активів спільними зусиллями розробили загальні підходи до розуміння операцій з віртуальними активами, підготували інформаційні дайджести щодо судової та адміністративної практики у сфері обігу віртуальних активів, а також проаналізували міжнародний досвід правового регулювання криптовалют. На часі стоїть нагальна необхідність підготовки блоку законодавчих пропозицій, пов’язаних з оподаткуванням операцій з віртуальними активами. Метою круглого столу є об’єднання спільних зусиль податкової служби та наукової спільноти для напрацювання дієвих правових позицій з наведених питань. Захід відбудеться у змішаному форматі на базі ГУ ДПС у Харківській області та via Zoom.

Учасниками заходу є:

Артем Єфремов – Начальник ГУ ДПС у Харківській області, кандидат юридичних наук,

Андрій Рябець – Заступник начальника ГУ ДПС у Харківській області,

Ірина Сагайдак – Заступник начальника ГУ ДПС у Харківській області,

Микола Кучерявенко – Завідувач кафедри фінансового права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, професор, доктор юридичних наук, академік Національної академії правових наук України,

Євген Смичок – Радник Першого віце-прем’єр-міністра – Міністра  економіки України, керівник Лабораторії віртуальних активів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого,

Олександр Бугай – Начальник управління супроводження судових справ ГУ ДПС у Харківській області,

Ольга Александрович – Начальник управління боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом ГУ ДПС у Харківській області,

Емін Наджафлі – Почесний консул Республіки Казахстан у м. Харків, кандидат юридичних наук.

Дата та час проведення: 6 липня 2021 року о 11:30.

Місце проведення: м. Харків, вул. Пушкінська, 46 та via Zoom.

Дата:
6 Липня
Час:

Приєднайтесь до спеціальних подій

12Кві

Повідомлення щодо особистого прийому громадян ректором під час карантину

8:00 - 5:00Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого
08Кві