0 800 311 777 - Служба підтримки вступника

VI Харківський міжнародний юридичний форум (4-7 жовтня 2022 р.)

04.10.2022 @ 10:00 - 07.10.2022 @ 17:00
Завантаження Події
  • Ця подія минула.

Шановні колеги!

Від імені Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого ми маємо приємність запросити вас взяти участь у заходах VI Харківського міжнародного юридичного форуму, який попередньо планувалося провести на базі університету у форматі офлайн. Однак, невиправдана та неспровокована агресія Російської Федерації проти України завадила нам організувати захід у звичному форматі, тому Форум буде організовано онлайн протягом чотирьох днів із 4 по 7 жовтня 2022 року.

На сьогоднішній день Форум − єдина подія правничого спрямування, що відповідно до Розпорядження Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2018 р. № 656-р «Про проведення Харківського міжнародного юридичного форуму» має загальнодержавне значення та проводиться спільно Міністерством економіки України, Міністерством освіти і науки, Міністерством юстиції та Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого.

Офіційне відкриття Форуму заплановане на 4 жовтня 2022 року о 10:00. Захід транслюватиметься у режимі ONLINE на Facebook сторінку Університету. Взяти участь у Форумі у якості експертів на сьогодні виявили бажання представники 30-ти країн, серед них США, Франція, Німеччина, Італія, Данія, Норвегія, Литва, Азербайджан, Казахстан, Узбекистан та багато інших.

Цього року ми пропонуємо долучитися до панельних дискусій Форуму 2022:

• Сталість у перехідний період: корпоративна солідарність;
  • Захист жертв війни в Україні;
  • Україна -ЄС: проблеми та напрями адаптації фінансового законодавства (Вороновські читання);
  • Проблеми адаптації кримінального законодавства України до acquis communautaire Європейського Союзу;
  • Україна на шляху до членства в ЄС: виклики та перспективи.
  • Ознайомитись із повним переліком заходів ви зможете на сайті Форуму за посиланням.

Цільова аудиторія заходу – практикуючі юристи, адвокати, науковці, молоді вчені, аспіранти та студенти. В минулому році слухачами V Харківського міжнародного юридичного форуму стали близько 1000 учасників. Ці заходи для тих, хто хоче бути в курсі останніх новинок ринку юридичних послуг та бажає спілкуватися з лідерами та колегами-однодумцями.

Поспішайте зареєструватися, кількість місць обмежена.

У разі виникнення будь-яких питань участі у заходах – прохання звертатися безпосередньо до орг. комітету форуму на пошту forum@nlu.edu.ua

Початок:
04.10.2022 @ 10:00