- Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого - https://nlu.edu.ua/en -

Особовий склад Інституту підготовки юридичних кадрів для СБ України НЮУ імені Ярослава Мудрого відвідав дитячий будинок «Зелений Гай» напередодні новорічних свят

Курсанти Інституту підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого відвідали підшефний обласний спеціалізований будинок дитини «Зелений гай».  Вони влаштували для дітей справжнє Новорічне свято з казковими персонажами, танцями навколо ялинки, святковими подарунками та побажаннями святкового настрою на наступний рік від курсантського Діда Мороза та Снігуроньки. Вихованці дитячого будинку в свою чергу порадували гостей новорічними віршами, танцями, разом з курсантами співали святкові пісні та розгадували загадки. Кожна дитина отримала подарунки та солодощі, які з любов’ю для них підготували співробітники Інституту.

Крім цього, офіцери Інституту підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України відвідали сім’ю загиблого під час проведення АТО випускника інституту.