uk0 800 311 777 - Служба підтримки вступника

Кафедра кримінального процесу та оперативно-розшукової діяльності

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого > Кафедри > Кафедра кримінального процесу та оперативно-розшукової діяльності

Шило Ольга Георгіївна

Завідувачка кафедрою
o.g.shylo@nlu.edu.ua
(057) 704-90-15

Докторка юридичних наук, професорка

Кафедра кримінального процесу та оперативно-розшукової діяльності  була створена Наказом ректора Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» № 230-к від 28 серпня 2012 року шляхом реорганізації кафедри кримінального процесу.

З метою удосконалення системи управління, підвищення ефективності науково-дослідної, навчальної, методичної та організаційної роботи в Університеті за кафедрою закріплено проведення навчальних занять в обсязі та формах, передбачених навчальним планом на Слідчо-криміналістичному інституті, Військово-юридичному інституті, міжнародно-правовому і фінансово-правовому факультетах.

м. Харків, вул. Динамівська, 4, к. 504, к. 505 (каб. зав. кафедрою)

тел.: (057) 704-90-00

kaf_kp-ord@nlu.edu.ua