Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Кафедри > Кафедра історії держави і права України і зарубіжних країн > Інформація про наукові гуртки кафедри історії держави і права України і зарубіжних країн

Науковий керівник – к.ю.н., доцент Денис Анатолійович Шигаль, староста гуртка – Євген Дмитрович Юр’єв (інститут прокуратури та кримінальної юстиції, 2 курс, 13 група).

Періодичність засідань – 1 раз на місяць.

Контактні дані – (057) 704-92-94, e-mail: history.juracad@gmail.com

На науковому гуртку обговорюються найважливіші аспекти розвитку держави і права України та зарубіжних країн у різні історичні періоди, а їх відвідувачі удосконалюють навички ведення дискусій, публічних виступів, а також отримують нові знання з методології наукової діяльності.