Інформація про наукові гуртки кафедри економічної теорії

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Кафедри > Інформація про наукові гуртки кафедри економічної теорії

Протягом тривалого часу на кафедрі плідно працює студентський науковий гурток з економічної теорії, загальне керівництво яким здійснює доцент Набатова О. О. Із створенням у 2018 році фінансово-правового факультету сфера інтересів гуртка збагатилася новими напрямами – бізнес-економіка, консалтинг і менеджмент.

Мета гуртка – глибоке вивчення теорії та практики соціально-економічного розвитку України та світу, а також сучасних проблем функціонування, управління та консультування бізнесу. Вибір тем засідань зазвичай здійснюється з урахуванням наукових інтересів учасників. Членами гуртка є студенти всіх інститутів та факультетів університету, у тому числі заочної форми навчання.

Основні напрями роботи гуртка:

• актуальні проблеми бізнес-економіки та бізнес-консалтингу;
  • взаємозв’язок економічної теорії та права;
  • економічний аналіз права;
  • правова економіка та економічна політика.

Засідання наукового гуртка відбуваються 2-3 рази на семестр. Тематика засідань визначається згідно річного плану роботи гуртка. В кінці кожного семестру відбувається підсумкове засідання гуртка у вигляді студентської наукової конференції.

Голова студентського наукового товариства кафедри – к. е. н., доц. Овсієнко Ольга Вікторівна (o.v.ovsiyenko@nlu.edu.ua).

Секретар – студентка 2-го курсу магістратури фінансово-правового факультету Шовкун Аліна Андріївна.

Запрошуємо до участі у гуртку усіх охочих!