4 Лютого, 2023

День

В Університеті стартував модернізований курс для магістрів «Міжнародні стандарти прав людини у кримінальному праві», розроблений в рамках проєкту CRIMHUM Erasmus+

Кафедра кримінального права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого продовжує проектувати освітній досвід відповідно до вимог часу. Створена і реалізована в партнерстві з декількома європейськими університетами магістерська програма «Міжнародні стандарти прав людини у кримінальному праві» з початком російсько-української війни була адаптована до нових освітніх викликів викладачками курсу Оленою Харитоновою та Юлією Таволжанською і з урахуванням зворотнього зв’язку від студентів – випускників програми.           Стрижнева лінія курсу доповнена контекстом особливої...