2 Лютого, 2023

День

Публікації у збірнику «Проблеми законності» та електронному фаховому виданні «Теорія і практика правознавства»

За рішенням редакційних колегій збірника наукових праць «Проблеми законності» та електронного фахового видання «Теорія і практика правознавства» на період воєнного часу публікація наукових статей, що відповідають тематиці та завданням видань є безкоштовною! Сайт збірника наукових праць «Проблеми законності» Сайт електронного фахового видання «Теорія і практика правознавства» Контакти: Україна, 61024, м. Харків, вул. Пушкінська, 77, Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, редакційно-видавничий відділ наукових видань, e-mail: red.tlaw@nlu.edu.ua

Відбувся вебінар на тему: “Заочне кримінальне провадження”

1 лютого 2023 року на Факультеті слідчої та детективної діяльності відбувся черговий вебінар. Лекцію на тему: “Заочне кримінальне провадження” прочитав член Комісії з питань правової реформи при Президентові України, член науково-консультативних рад Конституційного Суду України та Верховного Суду, доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України, адвокат Олександр ДРОЗДОВ, який також є викладачем кафедри кримінального процесу нашого Університету.  Доповідач проаналізував актуальну судову практику, окремо зосередивши увагу на практиці Касаційного кримінального суду...