30 Листопада, 2022

День

Дар’я Заїка, аспірантка кафедри трудового права, відзначена дипломом ІІІ ступеня ІІ-го Всеукраїнського конкурсу наукових робіт здобувачів вищої освіти та молодих вчених «Бізнес і права людини в Україні: проблеми та рішення під час війни та повоєнного відновлення»

Конкурс був проведений з нагоди 25-річчя заснування інституції Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини. Організаторами Конкурсу стали: Державна установа «Інститут економіко-правових досліджень імені В.К. Мамутова Національної академії наук України», Уповноважений Верховної Ради України з прав людини, Офіс аналітики та консультацій з питань сталого розвитку та Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення у співпраці з Програмою розвитку ООН в Україні в рамках проєкту «Належна обачність щодо прав людини...