31 Травня, 2022

День

Зразковий художній колектив палацу студентів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого (відмітить профіль)«Октет-шоу Sunrise» отримав найвищу нагороду – Гран-Прі на І Всеукраїнському дистанційному благодійному фестивалі-конкурсі «Мистецтво надихає до перемог».

Фестиваль-конкурс відбувся 21-22 травня 2022 року. Конкурсна мапа: м. Київ, Херсон, Кривий Ріг, Кропивницький, Львів, Вінниця, Миргород, Кам’янське, Рахів , Рівненська область, Сміла, с. Миролюбівка, Українськ, Харків, смт. Буштино, Бахмач, с. Красилівка , с. Стрільники, Рівне, Хмельницький , с. Угля., Буча, с. Веснянка, Біла Церква, Житомир, м. Заводське та ще більше 20 населених пунктів України. Загалом участь у конкурсі взяли більш 600 конкурсантів. Склад художнього колективу: Лаптєва Ірина Більченко Анастасія...