14 Січня, 2022

День

Інститут підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого – унікальний навчальний підрозділ Служби безпеки України

Навчання в Інституті гармонійно поєднує фундаментальну юридичну освіту та глибоку спеціалізовану професійну підготовку майбутніх офіцерів СБ України. Нині на спеціальних кафедрах Інституту викладаються професійно-орієнтовані навчальні дисципліни та спецкурси, серед таких – особливості досудового розслідування в органах СБ України; правове забезпечення оперативно-службової діяльності СБ України; основи забезпечення державної безпеки, контррозвідувальної та оперативно-розшукової діяльності; тактико-спеціальна, оперативно-тактична та спеціальна фізична підготовки. Переваги навчання в Інституті:  безкоштовне навчання; безкоштовне проживання в комфортабельному гуртожитку готельного...