13 Січня, 2022

День

В Університеті обговорювали конституційно-правові доктрини у судовій діяльності (оновлено)

10 грудня відбувся круглий стіл “Конституційно-правові доктрини у судовій діяльності”, організований кафедрою конституційного права України Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. З вітальними словами на відкритті заходу виступила завідувачка кафедри конституційного права України Тетяна СЛІНЬКО, яка підкреслила актуальність дослідження існуючих та необхідність формування нових конституційно-правових доктрин, питань впливу наукових доктрин на офіційні, а також їх впровадження у судовій та іншій правозастосовній практиці. Також на особливій важливості результатів круглого столу для...