16 Листопада, 2021

День

Студент Університету Дмитро Стеценко став бронзовим призером чемпіонату світу з самбо

12- 14 листопада в Ташкенті відбувся чемпіонат світу-2021 серед чоловіків і жінок зі спортивного і бойового самбо. Студент університету  Дмитро СТЕЦЕНКО( 3 курс, заочний факультет)став бронзовим призером змагань у ваговій категорії до 88 кг!  Вітаємо з нагородою!

Студентки Університету вибороли нагороди на змаганнях з черлідингу

13 листопада пройшов Кубок України з черлідингу і мажорет спорту, на якомустудентки гідно представили Університет та місто Харків і завоювали2 бронзові медалі в командних програмах і 3 срібні медалі в сольних тадуетних виступах. Вітаємо команду та бажаємо подальших успіхів!

Науковці Університету взяли участь у робочій групі Комітету Верховної Ради України з питань правової політики щодо розробки концепції модернізації законопроекту про віртуальні активи

Перший проректор Університету, професор кафедри фінансового права Микола КУЧЕРЯВЕНКО та керівник Лабораторії віртуальних активів Університету, доцент кафедри фінансового права Євген СМИЧОК 15 листопада року взяли участь у робочій групі Комітету Верховної Ради України з питань правової політики щодо розробки концепції модернізації Законопроекту № 3637 «Про віртуальні активи». До складу робочої групи увійшли: народні депутати Микола СТЕФАНЧУК та Іван КАЛАУР, академік Національної академії правових наук України Роман МАЙДАНИК, експерт Лабораторії віртуальних активів Університету,...