29 Вересня, 2021

День

Студенти Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого зустрілися з суддею Європейського Суду з прав людини від Португалії у відставці Пауло Пінто де Альбукерке

В межах V Харківського міжнародного юридичного форуму студенти Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого зустрілися з суддею ЄСПЛ від Португалії у відставці Пауло Пінто де АЛЬБУКЕРКЕ. Пауло Пінто де Альбукерке є доктором права та професором Католицького Університету Лісабону, почесним доктором Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, візит-професором університету Пантеон-Ассас Париж-ІІ, почесним доктор права в університеті Едж Хілл у Ліверпулі, Великобританія, лектором курсу “Бізнес, корпорації та права людини”, організованого спільно з...