10 Вересня, 2021

Професорку Ольгу Шило обрано до Ради прокурорів

9 вересня з’їзд представників юридичних ЗВО та наукових установ обрав за своєю квотою представників прокурорського самоврядування. Членом Ради прокурорів обрано завідувачку кафедри кримінального процесу та оперативно-розшукової діяльності Ольгу ШИЛО. За неї віддали свої голоси 79 делегатів. Вітаємо Ольгу Георгіївну з обранням і бажаємо плідної праці на новій посаді!

В Університеті працювала мобільна бригада з вакцинування

Дбаючи про здоров’я та безпеку викладачів, співробітників і студентів, ректорат Університету організував роботу мобільної бригади з вакцинування від короновірусної хвороби. Медики поліклініки Харківської міської студентської лікарні проводили щеплення вакцинами Pfizer та CoronaVac в приміщенні університетського медичного центру. Цією можливістю скористалися 126 осіб (11 студентів і 115 співробітників та викладачів). Ректор Анатолій ГЕТЬМАН поспілкувався з ними та подякував за те, що в складній епідеміологічній ситуації колектив з розумінням та відповідальністю поставився...