3 Вересня, 2021

День

59 курсантів першого курсу Військово-юридичного інституту склали Військову присягу на вірність Українському народові

В урочистому заході взяли участь: ректор Університету Анатолій ГЕТЬМАН, члени ректорату, т.в.о. директора Департаменту юридичного забезпечення Міністерства Оборони України Кирило ГАНКЕВИЧ, директор Департаменту  оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Харківської обласної державної адміністрації Олексій МАКСИМОВ, начальник Управління Державної служби безпеки України в Харківській області Роман ДУДІН, командувач оперативного командування «Схід» Сухопутних військ Збройних Сил України Олег МІКАЦ, командир 92-ї окремої механізованої бригади імені кошового отамана Івана Сірка Павло ФЕДОСЕНКО, керівник Харківської...