27 Серпня, 2021

День

Між Університетом і Територіальним управлінням ДБР у Полтаві укладено меморандум про співпрацю

До Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого завітали представники Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві.   Під час зустрічі було обговорено можливі напрями співробітництва й задокументовано їх у меморандумі.  Ректор Анатолій ГЕТЬМАН зазначив: «Університет завжди з завзяттям долучався до всіх ініціатив ДБР, розробляючи законопроєкти, проводячи експертизи, надаючи фахові рекомендації. Сподіваюся, що підписання меморандуму розширить можливості співпраці. Адже для розвитку юридичної науки дуже важливо бути в курсі досягнень практики».    Анатолій Гетьман також...

Директор спортивного клубу Університету Микола Гоєнко став срібним та бронзовим призером чемпіонату України зі спортивного орієнтування

З 21 по 24 серпня в Одеській області проходив чемпіонат України зі спортивного орієнтування (трейл). У змаганнях взяли участь близько 100 спортсменів. Директор спортивного клубу Микола Гоєнко виборов «срібло» в особистому заліку на довгій дистанції та «бронзу»  серед чоловіків (еліта) в естафетних змаганнях, а  виступаючи за збірну команду разом зі спортсменами Харківської області здобув перше командне місце.  Вітаємо Миколу Івановича з вдалим виступом і бажаємо нових перемог!