24 Серпня, 2021

Привітання ректора Університету Анатолія Гетьмана з Днем Незалежності України

Шановні викладачі, співробітники та студенти! Щиро вітаю вас із 30-ю річницею проголошення незалежності України! Упевнений, ми – найщасливіше з усіх поколінь українців, адже можемо на власні очі бачити народження та становлення самостійної держави. На жаль, і нині її громадянам доводиться платити надвисоку ціну власними життями за право самостійно обирати шлях розвитку. Закликаю бути дбайливими та відповідальними синами й доньками нашої Батьківщини, аби не втратити свого щастя. 30 років тому науковий...

Флешмоб до Дня Незалежності України

Флешмоб до 30-ої річниці Незалежності України від курсантів Інституту підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України Національного юридичного університету імені Ярослава МудрогоПереглянути відео можна за посиланням.