uk0 800 311 777 - Служба підтримки вступника
21 Серпня, 2021

День

До 30-річчя Незалежності України учасників волонтерського руху Університету нагороджено відзнаками громадських організацій ветеранів та інвалідів-ветеранів АТО

20 серпня в Залі історії та сьогодення Університету з нагоди Дня Незалежності України Харківська обласна громадська організація «Спілка ветеранів АТО», ГО «Спілка інвалідів – ветеранів АТО «Непереможені»», Благодійний фонд «Жива нація», волонтерський рух Університету, Самооборона м. Дергачі нагородили пам’ятними відзнаками найактивніших волонтерів Харківщини.    Керівник Харківської обласної громадської організації «Спілка ветеранів АТО» Юрій КОРСУНОВ привітав зібрання й наголосив: «Насправді доля нашої держави вирішувалася в 2014 році і саме тоді розпочалася історія...