20 Серпня, 2021

День

Два провідні харківські виші домовилися про інтеграцію освітнього наукового та технічного потенціалів

До Університету завітали представники Харківського національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» ­- ректор Євген СОКОЛ, завідувачка кафедри комп’ютерної математики і аналізу даних Олена АХІЄЗЕР, декан факультету комп’ютерних наук і програмної інженерії Максим МАЛЬКО та доцентка кафедри комп’ютерної математики і аналізу даних Наталія ПРОЦАЙ. У зустрічі взяли участь ректор Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Анатолій ГЕТЬМАН, проректор з наукової роботи Дмитро ЛУЧЕНКО, керівник Центру рекрутингу, маркетингу та комунікацій Артур БУЛГАКОВ...

Щиро вітаємо доцентку кафедри філософії Олену Петрівну Невельську-Гордєєву з ювілеєм!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, професійних успіхів, злагоди та добробуту! Ректорат, профком, викладачі та співробітникиНаціонального юридичного університету імені Ярослава Мудрого