10 Серпня, 2021

День

Університет відвідала делегація Інституту порівняльних правових досліджень Міністерства оброни Сполучених Штатів Америки

До складу делегації увійшли начальник  Інституту порівняльних правових досліджень Міністерства оборони США капітан Ян Векслер, директорка європейських регіональних програм Інституту Сандра О’Герн, представник Інституту з питань розвитку інституційної спроможності у Європейському регіоні Джозеф Оренштейн і офіцер Інституту з питань міжнародних операцій лейтенант-коммандер Карл Мюллер.   Гості взяли участь у роботі круглого столу «Вдосконалення викладання міжнародного гуманітарного права та права прав людини для військовослужбовців Збройних сил України», організованого Університетом. Захід відкрив ректор Університету Анатолій...