5 Серпня, 2021

День

Cтипендіальний конкурс на навчання за профілем «Запобігання корупції» в Інституті прокуратури та кримінальної юстиції! 💼Для кого: абітурієнти магістратури Інституту прокуратури та кримінальної юстиції! 🧐Навіщо: 2-ом переможцям конкурсу організаторами та партнерами буде здійснено оплату першого семестру навчання за профілем «Запобігання корупції» в Інституті прокуратури та кримінальної юстиції! ⏰Коли: реєстрація до 14 серпня. 🖥Формат проведення: дистанційний. 📲Зареєструватися: натискай на посилання 📃Ознайомитися з положенням про конкурс можна за посиланням 🗞Якщо коротко: ✏️Проходиш реєстрацію...