19 Липня, 2021

День

В Інституті підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого проведено зустріч випускників 2001 року випуску

17 липня 2021 року випускники Інституту, які наразі успішно проходять службу у підрозділах Центрального управління, регіональних органах Служби безпеки України, Державного бюро розслідувань України та інших установах і закладах нашої держави, зібралися у стінах alma mater, щоб поділитись спогадами про колишнє навчання, побачити, як змінився Університет та Інститут. Гості ознайомились з сучасним життям та діяльністю військового навчального підрозділу, відвідали Навчально-бібліотечний комплекс Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, поспілкувались з керівництвом...