10 Червня, 2021

День

Доценту Університету Володимиру Кривобоку присвоєно звання «Почесний громадянин Харківської області»

На V сесії Харківської обласної ради VIII-го скликання депутати ухвалили рішення щодо надання доценту кафедри судоустрою та прокурорської діяльності Університету Володимиру Кривобоку звання «Почесний громадянин Харківської області».   Це найвища обласна відзнака, що присвоюється жителям Харківської області, регіонів України, громадянам інших країн в знак великої поваги до їх політичної та громадської діяльності, а також за вагомий внесок у розвиток Харківського регіону у сферах економіки, культури, мистецтва, спорту, науки та інших сферах суспільно-громадського...

Випускники і багаторічні партнери Університету АО «Shkrebets&Partners» підкорюють авторитетні професійні премії та рейтинги

У модернізації освітнього процесу Університету допомагають найкращі з найкращих представників юридичного бізнесу. Підтвердженням цього стала звістка про те, що  Адвокатське об’єднання «Shkrebets&Partners» визнано регіональною юридичною фірмою року за версією престижної премії «Legal Awards». Крім того, партнер об’єднання випускник Університету Олексій Менів увійшов до рейтингу «The Best Lawyers 2022» у номінації «Кримінальне  право».  Пишаємося нашими друзями й колегами та бажаємо їм процвітання і наснаги у професійній діяльності!

LCF Law Group завершує приймати студентські роботи для участі у першому турі конкурсу «Виконуй! Вигравай! Стажуйся! 2021» цього тижня

Цей конкурс відкриває можливість розпочати кар`єру для майбутніх правників. Нагадуємо, що переможці змагання пройдуть 2-місячне оплачуване стажування в компанії.В тебе є ще час до 10 червня включно, щоб надіслати виконаний кейс на електронну адресу internship@lcf.ua. Більше інформації – за посиланням https://lcf.ua/internship2021/. Якщо цікавить як воно працювати в LCF Law Group читай інтерв‘ю переможців конкурсу минулих років Ганни та Юлії: https://cutt.ly/JnfEH3VКоманда LCF чекає на тебе!