19 Травня, 2021

День

Про ключові загрози та цінності цифрової ери говорили учасники воркшопу «Digital-безпека та цифровізація»

18 травня відбувся презентаційний воркшоп Центру права, етики та цифрових технологій Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого «Digital-безпека та цифровізація». Захід було проведено у форматі офлайн та одночасно онлайн, з використанням платформи Zoom і трансляцією на комунікаційні канали. У заході взяли участь представники академічної спільноти, міжнародних організацій, органів державної влади і місцевого самоврядування, громадянського суспільства, бізнесу. Відкрив воркшоп Анатолій Гетьман, ректор Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, який наголосив на...

Ректор Університету Анатолій Гетьман привітав студенток Інституту підготовки кадрів для органів юстиції України Владиславу та Марину Алексєєвих, які стали чемпіонками Європи з синхронного плавання

На зустрічі були присутні проректор з навчальної роботи Юрій Барабаш, директор навчально-спортивного комплексу Університету Олексій Нестерович і старший тренер плавально-спортивного клубу Павло Єгоров.  Спортсменки поділилися враженнями від перших після довгої перерви, пов’язаної з пандемією короновірусу, міжнародних змагань. Ректор Анатолій Гетьман подякував сестрам Алексєєвим за високі досягнення й побажав вдалого виступу на Олімпійських іграх у Токіо.