6 Травня, 2021

День

У заході взяли участь представники Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки, Національного інституту стратегічних досліджень,  Служби безпеки України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Збройних Сил України, науковці, курсанти та студенти в онлайн режимі.   Представник НАТО в Україні, радник з питань професійної військової освіти Стасіс Палдунас (Stasis Paldunas) підняв актуальну тематику щодо імплементації стандартів НАТО як необхідного кроку України до Євроатлантичної інтеграції.   Також в межах...