19 Квітня, 2021

День

Відбулася IX студентська наукова конференція «Забезпечення законності в Україні» («Promotion of Legality in Ukraine»)

Організатор: кафедра іноземних мов №3.  Проведення конференції спрямоване на ознайомлення студентів  з форматом проведення таких заходів, на стимулювання професійних інтересів та на розвиток умінь спілкування англійською мовою у професійно-спрямованому контексті.  Учасниками стали більше 40 студентів І курсу Інституту прокуратури та кримінальної юстиції.  Конференція працювала за секційними засіданнями:   Judiciary   in   different  countries,General legal issues Media and crime cybercrimeInternational law and global justiceGlobal harmony and rule of  law (у  дистанційному режимі на платформі Zoom).  Напрями, що обговорювались охоплювали загально правові питання, судочинство у різних країнах, медіа...