14 Квітня, 2021

День

Провідні фахівці з антикорупції дискутували на науково-практичній онлайн-конференції

14 квітня у режимі онлайн відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми запобігання корупції» для студентів, аспірантів та молодих науковців, організаторами якої виступили Національний університет імені Ярослава Мудрого та Національна академія правових наук України. Із вітальним словом до учасників конференції виступив ректор Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого  Анатолій Гетьман, зазначивши, що корупція залишається однією із найважливіших проблем для України, що загрожує національній безпеці і державності, перешкоджає європейській та євроатлантичній інтеграції. «Корупція руйнує систему...