29 Березня, 2021

День

Андрій Сергієнко (Слідчо-криміналістичний інститут, 3 курс) переміг на відкритому чемпіонаті Харківської області з розв’язування шахових композицій

Змагання відбулися 21 березня. За загальний час 3 години потрібно було розв’яати 10 композицій з шахів: дві двоходівки, дві триходівки, дві багатоходівки, два етюди, одна задача на кооперативний і одна – на зворотний мат.   Кандидат в майстри спорту України з шахів Андрій Сергієнко здобув перемогу серед юніорів і дорослих та відібрався на чемпіонат України.  Вітаємо Андрія та бажаємо нових перемог!

Координаторка відділу рейтингів (Центр рекрутингу, маркетингу та комунікацій) Ріната Казак як делегатка від Університету, взяла участь в онлайн конференції QS MAPLE 2021 у Саудівській Аравії «The Future Today: Sustainable growth towards 2030»

Минулого тижня завершився триденний онлайн конгрес QS MAPLE 2021, що відбувався у Саудівській Аравії. Організація QS (найбільша у світі міжнародна мережа вищої освіти, що поєднує університети, бізнес-школи) та Університет принца Мохаммада Бін Фахда (Prince Mohammad Bin Fahd University, PMU) організували віртуальну конференцію та виставку QS MAPLE 2021 на тему «Майбутнє сьогодні: стале зростання до 2030» з 23 по 25 березня 2021 року.  Незважаючи на те, що пріорітетом онлайн конференції виступала вища освіта в Арабському...

Вікторія Ліхтей (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України, 3 курс) здобула бронзову нагороду чемпіонату України зі спортивного орієнтування бігом

Змагання відбулися 26-29 березня в місті Трускавець. У спортивному заході взяли участь майже 600 спортсменів зі всіх регіонів України.   В.Ліхтей,  виступаючи на скороченій дистанції, посіла 3 місце в віковій категорії Ж-20.  Вітаємо Вікторію та бажаємо нових перемог!