9 Березня, 2021

День

Вячеслав Шудров (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України, 4 курс) став чемпіоном України з гирьового спорту

Змагання серед чоловіків і юніорів відбулися 23-28 березня в Києві  В. Шудров  посів 1 місце із результатом 53 поштовхи дві гирі по 32 кг довгим циклом  (вагова категорія 63 кг), показавши норматив майстра спорту міжнародного класу.  У дисципліні «Студентський ривок» він отримав бронзову медаль із результатом 177 ривків.  Вітаємо Вячеслава і бажаємо нових перемог!

Команда студентів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого − переможець National Anticorruption Moot Court Competition!

National Anticorruption Moot Court Competition – щорічний просвітницький захід, спрямований на запровадження високих стандартів розвитку практичного навчання та підвищення професійних знань і умінь студентів-правників у сфері антикорупційного законодавства.  Цьогоріч організаторами виступили  локальний осередок  міжнародної організації Elsa Kyiv  у  партнерстві з Вищим антикорупційним судом.   Моделюючи реальні судові засідання, студенти фахово представляли  сторони захисту та обвинувачення у кримінальних провадженнях щодо корупційних злочинів.   7 березня  відбувся фінал змагань для студентів-правників. Оцінювали вміння студентів адвокати, прокурори Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, представники...