Соціальна інфраструктура

 Охорона здоров’я

Медичний центр

Центр первинної медико-санітарної допомоги відкритий у 2003 р.

У структурі Центру функціонують: стоматологічний кабінет, гінекологічний кабінет, кабінет спеціалістів, кабінет для щеплень, кабінет функціональної діагностики, лабораторія, маніпуляційна, кабінет навчання пацієнтів та ін.

Центр обслуговує студентів денних Інститутів та факультетів Університету, а також аспірантів.

Одним із пріоритетних напрямків діяльності Центру є лікувально-профілактична робота.

У Центрі розвинена діагностика: виконуються клінічні аналізи крові, сечі, електрокардіограма, ультразвукова діагностика. Сучасний портативний електрокардіограф у разі необхідності дозволяє робити електрокардіограму і за межами Центру. В лабораторії є все необхідне обладнання, зокрема, фотометр КФК-3 (апарат для біохімічного аналізу крові). Лабораторія Центру Університету повністю відповідає санітарно-гігієнічним нормам і максимально виконує поставлені перед нею завдання.

Персоналом Центру надається невідкладна медична допомога, постійно ведеться прийом у терапевта, стоматолога, гінеколога, кардіолога і робота маніпуляційного кабінету. Медична допомога спеціалістів вузького профілю (невропатолог, лор, окуліст, хірург) надається відповідно з «гнучким» графіком. Медична допомога терапевтичного профілю ведеться у повному обсязі. Стоматологічний кабінет оснащений сучасним обладнанням і матеріалами.

тел. (057) 704-93-79